Як відбуваються торги необробленим лісом в УУБ

Українська універсальна біржа – це товарна біржа, яка виступає в якості офіційного електронного майданчика системи Прозорро Продажі. З появою зазначеної системи, з’явилася унікальна можливість придбати необроблену деревину на відкритих торгах із здоровою конкуренцією.

В кожному місті України, відтепер є можливість зареєструватися на електронному майданчику УУБ та прийняти участь у онлайн-аукціоні. Але варто розібратись, що це за система та як вона працює.

Принцип роботи товарної біржі в системі Прозорро Продажі

Товарна біржа УУБ стала офіційним майданчиком не просто так. Справа у тому, що це одна з найкращих товарних бірж, котра змогла повністю відійти від старих корумпованих схем та вступити у боротьбу із корупцією. Учасники торгів, котрі проводяться на УУБ, мають однакові права та можливості перемогти в аукціоні.

Для них однаково відкривається інформація як стосовно лоту, так і стосовно один одного. Такий механізм забезпечує адміністрація товарної біржі Українська універсальна біржа, а контролюються цей процес учасники самостійно. З появою системи Прозорро, в Україні розпочався новий етап – етап подолання корупції та введення чесних, прозорих та рівноправних торгів.

Досягнення в області продажу необробленої деревини на УУБ

Аналізуючи статистику 2020 року, можливо спокійно сказати, що на сьогодні, за допомогою товарної біржи Українська універсальна біржа, було успішно проведено близько 50 тисяч аукціонів. Загальна кількість проданого за весь період лісу давно перейшла позначку в 3 мільйони кубічних метрів.

Для того, щоб детально дізнатись про проведення торгів для Киян, достатньо перейти на сайт https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-prozorrosale/ де розміщено актуальну інформацію з цього питання.

Обирайте Українську універсальну біржу і будьте впевнені у зробленому виборі. Механізми, котрі впроваджено на ресурс допоможуть зробити торги надійними та не потрапити в тіньову схему домовленостей між продавцем та покупцем.

Якщо з’являться питання щодо процедури реєстрації, то спеціалісти біржи обов’язково вам допоможуть. Варто лише звернутись до них або за номером телефону, який зазначено на сайті, або за адресою електронної пошти.