Ринок арештованого майна: чому треба ним цікавитись

Торгівля арештованим майном відноситься до тих сфер, котрі потребують більш детального регулювання з боку держави. Слід зауважити, що на даний момент це питання залишається відкритим та все ще не є нормального механізму, завдяки якому ви могли б придбати арештоване майно. Це залишає велику кількість зацікавлених підприємців без можливості отримувати досить привабливі умови від даного сегменту. Проте слід зазначити, що все ж ведуться певні розрбки, котрі є досить непоганими і в перспективі можуть стати дійсно чудовим варіантом для багатьох приватних підприємців, котрі активно працюють над розвитком свого бізнесу. 

Ринок арештованого майна

Проте чому саме ринок арештованого майна повинен цікавити велику кількість підприємців? Відповідь на це питання можна дати тільки після того, як ми зможемо більш детально розібратися в тому, що саме слід називати арештованим майном. Отже до цього сегменту відноситься певне майно різного характеру, що було вилучено у певної компанії державними органами на законних підставах. Тобто по суті статус арештованого може отримати фактично будь-яке майно, що належало тій чи іншій компанії. При цьому сама компанія втрачає право власності цим майном, а розпоряджатися ним тепер може та організація, котра його арештувала. Це і справді є досить привабливою перспективою для багатьох підприємців, і ось в чому причина.

Продаж такого майна завжди проводиться за надзвичайно низькими цінами. При цьому у компанії, котра бажає викупити певне майно, є реальна можливість підійти до даного процесу максимально відповідально. Адже відбувається продаж такого майна комплексно, що дозволяє приватному підприємцю придбати досить велику кількість майна, котра належала певній компанії.Таким чином, ви маєте можливість отримати майно свого прямого конкурента, обладнання якого було більш новим ніж у вас. А придбати його ви зможете за надзвичайно низькими цінами, що безумовно повинно породжувати в вас інтерес до використання такого роду механізмів.

Ці торги простіш за все буде проводити через спеціальні акредитовані майданчики, на кшталт uub.com.ua. Через цей майданчик у вас є можливість отримати безпосередній доступ до роботи з порталом Прозорро, так як саме тут ви матимете реальну можливість брати участь у торгах повністю відкрито та чесно. Тому слід зауважити, що робота з порталом повинна вестись максимально продуктивно. Проте не слід забувати про той факт, що на даний момент торги все ще не запущені. Державою звісно ж вже були зроблені певні кроки назустріч цьому, проте поки ще рано говорити про повноцінний працюючий механізм.

На даний момент процес продажу арештованого майна є досить суперечливим. Якщо розглядати його з теоретичної сторони, то певна логіка тут є. Проте не можна сказати, що весь цей процес носить зручний характер на практиці. Скоріш навпаки, ви не можете розраховувати на те, що придбання арештованого майна стане для вас доступним вже завтра. Проте як показує практика, питання може вирішитись досить швидко. Адже торгівля майном банкрутів вже стала доступною на порталі Прозорро, тому все більше факторів вказує на те, що торгівля арештованим майном також стане невдовзі актуальною.

Детальніше про все це можна дізнатися у цій статті https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/. Варто зауважити, що процес торгівлі арештованим майном можна буде зробити дійсно зручним тільки в тому випадку, якщо влаштувати все через портал Прозорро. В іншому разі ми можемо стати стати свідками іншого сумнівного механізму.