Переваги роботи з «Українською універсальною біржею»

Згідно з опитуваннями, багато хто вже здійснив принаймні одну транзакцію через запропоновану платформу, вони залишаються працювати лише тут. Це пов’язано з тим, що укладаючи угоду на українській універсальній біржі, ви автоматично стаєте власником величезної кількості переваг.

Перш за все, це простота використання сайту. Все надзвичайно просто і зрозуміло. Кожен зможе зробити покупку або продати свій товар.

Усі операції є законними. Вони здійснюються на основі чинного законодавства під суворим контролем влади, яка зобов’язана його контролювати. Крім того, через відкритість та доступність інформації контроль здійснюється населенням.

Крім того, слід сказати, що ніяких паперів немає, через електронне укладення угоди, а також її реєстрацію.Більше інформації можна знайти на офіційній сторінці aeaep.com.ua.

Служба підтримки постійно активна, яка зможе відповісти на всі питання та проконсультувати у разі виникнення труднощів. Ви можете зв’язатися з ними як по електронній пошті, у форматі електронної пошти, так і зателефонувати. Якщо це неможливо, ви можете залишити запит, і з вами зв’яжуться якомога швидше по телефону та нададуть всю інформацію щодо будь-якої проблеми.

Майно, заарештоване на українській універсальній біржі

Зараз вони все далі віддаляються від звичних моделей купівлі-продажу власності. Особливо якщо мова йде про державне майно. В Україні найпоширенішою є офіційна платформа для населення та представників бізнесу під назвою Prozorro.Sales. Тут можна законно і без різних корупційних схем стати власником будь-якого державного майна.

Українська універсальна біржова платформа

Проект Prozorro.Sales працює через кілька комерційних платформ. Тобто ви не зможете зайти на офіційний сайт і залишити заявку на участь на цьому сайті. Але ви можете перейти на не менш відому платформу, через яку функціонує Prozorro — це Українська універсальна біржа. Тут все дуже просто і зрозуміло, і, перш за все, це доступно кожному.

Продаж конфіскованих активів

Для запровадження вільного продажу товарів, конфіскованих митними службами через різні суперечки щодо товарів, ми переходимо до державних служб. Необхідно створити єдиний реєстр, який відображатиме всі вилучені активи. В даний час ці обов’язки виконує Національне агентство з відстеження та управління майном. Ці зобов’язання були передані їм після розкриття різних корупційних дій.

На цьому етапі організація планує опублікувати перелік проблемних об’єктів, що підлягають їй. Це пов’язано з тим, що, за словами директора ARMA, для відкриття такого реєстру потрібно набагато більше часу та більше персоналу.

На сьогодні ARMA має у своєму розпорядженні близько 700 предметів. Загальна їх ціна виявляється близько 3,5 млрд. Рублів. Більшість цих активів зареєстровано в Київській, Харківській та Одеській областях. Як правило, це нерухомість, транспортні засоби, майнові права або цінності.

Успіх продажу вилученого майна обумовлений лише тим, що умови закріплюються зусиллями державних органів. Представники бізнесу та громадськість також допомагають у цьому. З цієї точки зору, впорядкований реєстр активів, які були передані державним органам, наприклад, у судовому процесі, безумовно, приверне увагу громадськості та залучить більше покупців до публічної торгівлі.

Це ще один стимул для правоохоронних органів в потрібний час вилучити майно, вилучене боржниками, та передати його відповідним службам та управлінням. Представлене рішення повністю підтримує наші міжнародні антикорупційні компанії-партнери.