Купівля промислової деревини на майданчику Української універсальної біржи

Промислова деревина – це кругляк із хвойних та листяних порід дерева. Продає та купівля подібної сировини став можливим в Україні за новою процедурою лише в 2020 році. Сама постанова Кабінету Міністрів України була прийнята в 2019 році, але її дія розпочалась в лютому минулого року.

Впровадження нової системи принесло до бюджету країни та державних лісничих господарств чималий відсоток прибутку. Така ситуація дуже позитивно сприяє покращенню економічної системи країни в цілому. Всі доходи від завершених аукціонів з необробленої промислової деревини станом на 2021 рік склала більше ніж 300 мільйонів гривень.

Такі цифри не могли передбачити ані уряд України. Ані критики системи Прозорро в цілому, тому це ще один раз доводить, що прозорість та відкритість процедури позитивно сприяє на всі сфери розвитку нашої України.

Що таке промислова деревина

Найчастіше, промислова деревина виражається у формі колод, вкритих корою та очищених від гілок. Продукція постачається кругляком, а також у якості дров. На цей процес впливає винятково замовлення покупця та його необхідність у тій чи іншій формі.

Необроблена деревина становиться промисловою у тому випадку, якщо отримує певний брак та дефекти. Якщо продукція виготовляється із певними тріщинками, або іншими вадами, то вона не може бути використана за належністю. Але й викидати її не потрібно, оскільки вона може знадобитися у інших сферах.

Механічні пошкодження, котрі було нанесено продукції, сприяють її сортуванню та направленню у сферу будівництва. Оскільки в Україні це дуже популярний напрям, попит на промислову деревину дуже великий, а тому регуляція надійних продажів з оподаткуванням угод має бути вигідним для усіх сторін.

Українська універсальна біржа як електронний майданчик Прозорро.Продажі

Українська універсальна біржа є акредитованим електронним майданчиком Прозорро.Продажі та займається реалізацією промислової деревний вже більше року. За цей час, спеціалісти біржи разом із учасниками торгів змогли збагатити країни та покращити ситуацію на внутрішньому ринку. 30 мільярдів гривень це дуже велика сума для нашої країни, а тому збереження таких грошей у державному бюджеті вдвічі важливіша, ніж коли вона потрапляла до монополістів у кишеню.

Щоб ознайомитись із функціоналом Української універсальної біржи, радимо завітати на їх офіційний сайт sale.uub.com.ua. А якщо вас дуже цікавить процедура отримання промислової деревини, то матеріали за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-promyslovoqi-derevyny-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale стануть вдвічі кориснішими, оскільки вони підготовлені професіоналами товарної біржи УУБ.

Для того, щоб приєднатись до чесних та прозорих торгів необробленим лісом, достатньо пройти звичайну процедуру реєстрації. Вона вимагає лише заповнення анкетних даний та підтвердження права на розповсюдження персональних даний. Таким чином сервіс має можливість забезпечити доступ до торгів винятково добропорядних українських підприємств, котрі можуть виконувати умови договорів без затримок, порушень строків та махінацій із закриттям підприємств.

Отже, якщо ви зацікавлені у новому ринку необробленої деревини, то прямо зараз реєструйтесь на сайті Української універсальної біржи, приєднуйтесь до груп та каналів соціальних мереж та розпочинайте створювати економічний бум в нашій країні.